rainbow dash

Wracamy, a dokładniej wraca twórczość Kulki. Ostatnimi czasy stała się ona fanką bajki My Little Pony. Kucyki porwały ją na tyle, że wszelkie naklejki, kolorowanki są mile widziane w ilości najlepiej hurtowej. Naklejki naklejkami, ale są i rysunki. Kulka uwielbia rysować, od pewnego czasu bohaterami jej twórczości są bohaterowie bajek. Są pieski z Psiego Patrolu, są wspomniane kucyki, ale również Wiking Tappi 🙂

Do rzeczy! Zaproponowałam Kulce aby rysowała swoich ulubionych bohaterów i opisywała ich w kilku zdaniach, a ja będę to wrzucać tutaj. Zgodziła się z uśmiechem na ustach 🙂 Tak więc zaczynamy!

Dziś Kulka przedstawia Rainbow Dash z My Little Pony 🙂

rainbow dash
Rainbow Dash sobie leciała, żeby przekroczyć barierę dźwięku, lecz nagle przyszedł jakiś stwór i okazało się, że on był fajny.

„Rainbow Dash to jest pegaz – to koń ze skrzydłami. Ma tęczową grzywę, uwielbia latać i ma piorun na tyłku. Jest to znaczkiem, takim co pokazuje jaki to konik. Jest fajnym koniem, lubię go, kocham Rainbow Dash. Rainbow Dash lubi Celestię. Jest niebieskim pegazem. Robi ponaddźwiękowe bum. Lubi kręcenie chmur, żeby rozpędzić chmury, one się wtedy kręcą.”

Taki krótki opis na początek, myślę, że Kulka się rozkręci i będzie tworzyła dłuższe historyjki i opisy. Tutaj tak na gorąco, z biegu 🙂